ShowBizzz

Diletta Leotta bëhet nënë për herë të parë, në ditën e saj të lindjes

Diletta Leotta është bërë mama në 32-vjetorin e lindjes.

Prezantuesja dhe partneri i saj, portieri i Neëcastle, Loris Karius kanë postuar në rrjetet sociale fotot e para të vogëlushes së tyre, Aria.

“Sot kam rilindur falë teje. Mirëserdhe Aria! Je dhurata më e bukur që mund të dëshironim!”, shkruhet në postim.

Leotta e ka zgjedhur emrin e vajzës pas momenteve të para që e ka mbajtur në krahë. Në një intervistë të disa kohëve më parë, ajo tha:

“Emrin? Në fillim dua ta shoh në sy. Kam vendosur të veproj kështu. Do të ndjek instinktin”.

Leotta e dha lajmin e shtatzënisë më 24 Mars dhe ka zbuluar se ajo vetë e mësoi gjatë vigjiljes së Krishtlindjeve.