ShowBizzz

Djali i Edi Furres shfaqet si boss

Këngëtari Edi Furra po jeton kohën e artë të karrierës në fushën e muzikës.

Edi, është realizuar profesionalisht, por edhe në aspektin privat, si bashkëshort e baba i tre fëmijëve tashmë të rritur.

TS Poll - Loading poll ...

Edi, ka dy vajza dhe një djalë, Haxhiun, i cili shpesh shihet përkrah babait të famshëm, shkruan “Kosovarja”.

Djali 20 vjeçar i këngëtarit nuk ka vendosur të merret me muzikë, ama po duket si boss.

Mos është biznesi në planet e Haxhisë?