Don Xhoni flet haptas: “Me Butrintin e kemi bërë për lojë”

Raporti mes dy këngëtarëve kosovarë ishte temë mjaft e diskutuar në mediat rozë.

Don Xhon dhe Butrint Imeri, për lojën e tyre bën që ndjekësit e tyre të ndahen në dysh, duke mbështetur njërën palë, pa ditur se ku është problemi.

Por më në fund Don Xhon, theu akullin duke thënë se krisja e raportit mes tyre nuk është e vërtet dhe se e gjitha është bërë për lojë, shkruan “Kosovarja”.

Me lojëra të tilla publiku është mësuar, sa që nuk mund ti besoj edhe kur të jetë realitet.Related Articles

Back to top button