Don Xhoni la pa frymë vajzat në koncert, ja veprimi që bëri

Emri i tij është vazhdimisht pjesë e mediave rozë.

Kjo përshkak të ndodhive të fundit në jetën e tij private dhe publike.

Fansat kanë publikuar një video të shkurtër, nga koncerti i fundit që ka mbajtur.

@riinnor.adm #BIG #DONXHON #fy #🇦🇱 #donxhoni ♬ Originalton – Rinor

Në video Don Xhoni ka hequr bluzën live në koncert, dhe me këtë veprim bëri që shumë vajza të ngelen të befasuara.

Reperi ka vazhdur gjthë mbrëmjen të këndoj i zhveshur.Related Articles

Back to top button