Don Xhoni mori kërkesën më të çuditshme nga vëllau i tij

Don Xhoni është mjaftë aktiv në Instagram.

Ai poston vazhdimisht foto të ndryshme me vëllaun e tij, shkruan Kosovarja.

Por, kjo e fundit i la pa fjalë ndjekësit, reperi postoi foto me Leonadin dhe shkrujti:

“Sdu hit ma këtë vit”, në formë shakaje.

Si duket Don Xhon nuk e ka lejen e vëllaut për të lansuar një tjetër këngë.Related Articles

Back to top button