Donaldi me shenja në trup, Bora tregon ç’ndodhi

Bora Zemani dhe Donald Veshaj po tregohen shumë aktivë në rrjete sociale duke na treguar prapaskena nga filmi i tyre i ri ku protagonistë do të jetë vetë çifti.

Donaldi me shenja në trup, Bora tregon ç'ndodhi

Së fundmi Bora ka postuar një video duke treguar pasojat e xhirimeve në trupin e Donaldit, i cili shfaqet me shenja të djegurash nga dielli në qafë.

Donaldi me shenja në trup, Bora tregon ç'ndodhi

“5 herë jo” mban titullin filmi, i cili do të publikohet në dhjetor e do të tregojë historinë e Borës dhe Donaldit.Related Articles

Back to top button