Dua Lipa me familje në Francë, të veshur me “Versace”

Dua Lipa, një yll i muzikës pop, ajo është bërë gjithashtu një figurë shumë me ndikim në modë.

Versace dhe Lipa kanë bashkë-dizenjuar një koleksion të lartë veror me Donatella Versace , të titulluar “La Vacanza” (që nga italishtja do të thotë “pushimet”).

Në fotot e mëposhtme këngëtarja kosovare ka pozuar krah familjes së saj, ku duken më bukur së asnjëherë.

Donatella kishe falenderuar Lipen për bashkëpunimin.

TS Poll - Loading poll ...Related Articles

Back to top button