ShowBizzz

“E dashura ime është shqiptare”, reperi Italian konfirmon lidhjen me Jori Dellin gjatë koncertit

Modelja shqiptare dhe ish banorja e Big Brother VIP 2, Jori Delli gjatë këtyre ditëve është komentuar për një lidhje të re dashurie me reperin nga Italia, Fred De Palma.

Aludimet nisën pas disa fotografive që ky i fundit publikoi në Instagram.

Ajo këtë herë ka postuar një video, ku shihet duke performuar ylli De Palma.

Ndërsa po interpretonte para publikut, , ai tha se “vajza e tij është shqiptare”.  Krahas videos ajo ka vënë edhe një fytyrë të qeshur, zemër dhe flamurin shqiptar.