E filmoi duke bërë se ks, 24 vjeçarja ‘shokon’ me rrëfimin e saj – ja çfarë bëri me videot!

Një 24 vjeçare ka rrëfyer një përvojë seksuale me ish të dashurin e tij.

Ajo befasoi duke treguar se si ai e kishte filmuar deri sa bënin seks.

Mos të mjaftonte kjo, ai ua tregoi videot edhe shokëve të tij.

Kjo e ka shqetësuar dhe ka kërkuar ndihmë nga psikologia e “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

I dashur ime na filmoi fshehurazi duke bërë seks dhe më pas u tregoi shokëve të tij.

Jam e mërzitur, por ai thotë se duhet të ndihem i kënaqur.

Unë jam 24 vjeç dhe ai është 26. Isha shumë e lumtur kur ai filloi të flirtonte me mua pasi e kisha dashuruar për vite me radhë, por gjithmonë mendoja se ai ishte jashtë ‘ligës’ sime. Plus, ai gjithmonë kishte një të dashur në lëvizje.

Një natë, u përplasa me të kur dola dhe ai vazhdoi të më thoshte se sa e mrekullueshme dukesha.

Pastaj ai sapo doli me të dhe tha se nuk mund të më rezistonte dhe më pyeti nëse do të shkoja në shtëpi me të për seks.

E dija që ai kishte një të dashur dhe ai e bëri të qartë se po na kërkonte vetëm të shkonim në shtrat së bashku, por më vjen turp të them se isha e lumtur që ai më donte.

Ne bëmë seks të jashtëzakonshëm dhe ai ishte shumë i zëshëm, gjë që më pëlqente, duke më thënë se çfarë të bëja dhe çfarë i pëlqente.

Tani e kuptoj se ndoshta ishte e gjitha për kamerat.

Mbi gjashtë muaj u ktheva në fundjavat e tij më të mëdha – e dashura e tij nuk ishte kurrë aty, pasi ajo punonte netët si infermiere.

Problemi ishte se unë e pashë veten duke u dashuruar me të dhe fillova të pyes nëse i pëlqente të takohej gjatë ditës.

Ai refuzoi, duke këmbëngulur gjithmonë, “Më falni, por ju e dini që unë kam një të dashur”.

Menjëherë pas kësaj, ai më hoqi, duke thënë se nuk mendonte se po funksiononte më.

Unë isha e shkatërruar. Por tre muaj pasi mbaruam së fjeturit së bashku, u përplasa me një nga miqtë e tij, i cili ishte vërtet i dehur.

Ai filloi të më thërriste një “minx i vogël”. Më pas, zemra ime humbi një rrahje kur ai u turpërua për të gjitha videot që i kishte treguar ish-dashnori im.

I zemëruar, thirra ish-in tim dhe u përballa me të. Ai më tha se duhet të kënaqesha që kishte dashur të flinte me mua.

Pastaj ai tha se duhet ta kapërcej pasi i kishte fshirë videot gjithsesi.

A është kjo pornografi hakmarrëse? Unë nuk mendoj se ai i ka postuar ato në ndonjë sajt.

Çfarë mund të bëj për t’u siguruar që ai i ka fshirë ato?

Përgjigja e psikolges: Çfarë mënyrë e poshtër për të trajtuar një njeri tjetër.

Ky burrë nuk ka respekt për ju, as për të dashurën e tij.

Ai ju përdori dhe ju hodhi menjëherë sapo u bëre e papërshtatshëm.

Ai ju ka manipuluar dhe ka kuptuar se keni vetëbesim të ulët – dhe e ka përdorur atë në avantazhin e tij.

Ai nuk është fajtor vetëm për pornografi hakmarrëse (duke ndarë filma seksuale me ju pa pëlqimin tuaj), por edhe për vojeurizëm (të filmonte duke bërë seks pa dijeninë tuaj).Related Articles

Back to top button