Elita Rudi feston ditëlindjen e 30-të në Japoni: Fundi i një dekade

Çifti i njohur, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko prej ditësh kanë nisur pushimet në Japoni.

Ata po qëndrojnë në qytetin e Tokyos, ku sot (e mërkurë) po feston ditëlindjen Elita.

Prezantuesja ka postuar disa fotografi nga atje duke shënuar ditën e saj të veçantë, teksa në duar mban një tortë.

ImageElita Rudi

E veshur me shumë stil, me bluzë të bardhë, mini-fund bardhë dhe zi të përshtatu me një palë syze dielli dhe atlete, Elita tha se po jepte fund një dekade.

TS Poll - Loading poll ...

“Fundi i një dekade. Po i them lamtumirë të 20-ave dhe po përqafoj të 30-tat me krahë hapur dhe me zemër të plotë. Vajza e ditëlindjes”, ka shkruar Elita në mbishkrimin e imazheve.Related Articles

Back to top button