ShowBizzz

Enca Haxhia e skuq një stadium, ja çfarë bëri

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka ndarë disa poza të reja më ndjekësit e saj në instagram.

Enca shihet e veshur kuq e zi në ambientin e stadiumit ‘Air Albania’, shkruan “Kosovarja”.

E rregulluar dhe e kuruar në çdo detaj shfaqet nga stadiumi, se a janë këto poza nga videoklipi i radhës nga këngëtarja, ketë e di vetëm ajo.

Kujtojmë se Enca është duke punuar për karrierën e saj në muzikë.