Eneda Tarifa konfirmon lidhjen e dashurisë, me pushime me Gent Laskun

Eneda Tarifa dhe Gent Lasku kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre me anë të një postimi në rrjetet sociale. Këngëtarja ka publikuar një foto në krah të sportisit teksa shijojnë pushimet së bashku.

Eneda Tarifa konfirmon lidhjen e dashurisë, me pushime me Gent Laskun

Në foto, ata pozojnë të shtrirë në shezlong të përqafuar me njëri-tjetrin. Çifti kanë zgjedhur Santorinin për të shijuar pushimet e verës.

Lidhja e dyshes u zbulua muaj më parë, teksa prej disa kohësh e kishin mbajtur të fshehtë larg syrit të publikut. Fotot e Enedës ku shfaqej në krahët e basketbollistit Gent Lasku në një lokal duke u përqafuar, bënë xhiron e rrjetit.

Eneda Tarifa konfirmon lidhjen e dashurisë, me pushime me Gent LaskunRelated Articles

Back to top button