ShowBizzz

Fero ribashkohet me vajzën, ndan momentin e veçantë të së bijës duke u falur

Pasi deklaroi divorcin nga Fero, Arbenita së bashku me vajzën u largua nga shtëpia. Modelja bëri akuza të forta ndaj reperit, i cili vetëm pak ditë më parë kërkoi falje publike dhe deklaroi se tani e tutje do i përkushtohet fesë.

Mesa duket pas këtij vendimi Fero dhe Arbenita janë ribashkuar pasi dyshja janë parë bashkë. Së fundmi edhe Fero ka ndarë një foto në InstaStory ku tregon se ka takuar vajzën e tij Nina.

Në foto vogëlushja shihet duke u falur teksa Fero shkruan krah postimit: “Qika e babit tu u fal”.

Fero ribashkohet me vajzën, ndan momentin e veçantë të