ShowBizzz

Ferran Torres u nda me vajzën e Luis Enrique, për shkak të saj ai u transferua te Barça

Ferran Torres është ndarë nga vajza e Luis Enrique, Syra Martinez.

Ferran dhe Syra ishin bashkë që nga viti 2021.

Barcelona thuhet se po mendon ta shesë 23-vjeçarin gjatë verës. Megjithatë, sulmuesi synon të qëndrojë në klub. Torres ka shënuar 7 gola dhe ka dhënë 3 asistime në 43 ndeshje për Barçën këtë sezon. /G.D abcnews.al/