ShowBizzz

Festë në familjen e Olta Gixharit, pamje nga festa

Olta Gixhari është ndër personazhet më të përfolura në media rozë.

Kjo përshkak të ndodhive të fundit në jetën e saj, shkruan Kosovarja.

Sot djali saj feston ditëlindjen dhe Olta po ndan fotot familjare bashkë me ndjekësit.

“Familja është pika ime më e rëndësishme”, ka shkruajtur ajo posht fotos.

Urime nga ne!