ShowBizzz

Fifi tregon periudhën e rëndë që e ka kaluar gjatë shtatzënisë

Këngëtarja Filloreta Raçi para disa muajsh ajo është bërë nenë, dhe tregoi momentet kur ajo është ndjerë keq emocionalisht.

Nga shumë ekspert thuhet se kur je shtatzënë gjendja emocionale ndryshohet shumë shpejt, andaj ketë e ka përjetuar edhe vet këngëtarja, shkruan “Kosovarja”.

Duke e njohur Fifin qe shumë gjera personale i ndanë me ndjekësit e sj në ‘Instagram’ ajo tregoj edhe për periudhën e rëndë gjatë shtatzënisë.

“Gjatë periudhës së shtatzënisë unë e kom pas një periudhë intensive menja jem ka pas nis mu shfrenu, nisa me krahazu veten me te tjerët, p.sh pse unë duhna me bo si kjo ajo” shprehet ajo.