ShowBizzz

Fjolla e Albanit me veprimin e fundit i lë vend imagjinatës

Fjolla bashkëshortja e Alban Mehmetaj së fundmi po kalon pushimet me familjen e saj.

Ajo ndau dy fotografi nga momentet e bukura që po përjeton, shkruan “Kosovarja”.

Në fotografinë e parë shihet me bikine por e mbështjellur me një shallë.

Kurse në fotografinë e dytë ajo vendosi të publikoj vetëm shallin dhe çantën.

Këtu mjaftueshëm bukuroshja i la hapësirë imagjinatës se si do të dukej pa shallë!