Fjolla Morina pozon çuditshëm nga makina

Kënëgtarja e njohur së fundi po shihet aktive me postime të shumta.

Ajo po ndan imazhe dhe video nga përditshmëria e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe sot, në storie në Instagram ka publikuar një fotografi nga makina, ku shihet pa makijazh dhe e parregulluar.

Duke e ditur se është figurë publike dhe padyshim se duhet të duket bukur, Fjolla befasojë me paraqitjen.

Pajtoheni? /Kosovarja/

TS Poll - Loading poll ...Related Articles

Back to top button