ShowBizzz

Fjolla Morina publikon foto pas shkëputjes së saj nga mediat sociale

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit disa foto në Instagram.

Pasi një periudhe jo të lehtë emocionale që ka kaluar, ajo ka treguar së ka pranuar tretman mjekësor dhe tashmë është rikthyer në media, shkruan “Kosovarja”.

E rregulluar dhe e kuruar në çdo detaj shfaqet prapë Fjolla.

Foto të publikuar në llogarinë e saj.