ShowBizzz

FOTO/ Hygerta Sako më në formë se kurrë, shkëlqen moderatorja e njohur sportive

Hygerta Sako është provë e gjallë që mosha është thjesht një numër. Ajo duket mahnitëse nga imazhet joshëse të cilat i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. Këta të fundit e kanë mbushur me komplimente të shumta.

Moderatorja sportive duke se i ka lejuar vetes luksin për t’u shkëputur për pak kohë nga puna dhe për të shijuar ditët e nxehta të verës.

Nuk kanë si të kalojnë pa u vënë re linjat e saj perfekte, të cilat nuk kanë ndryshuar që nga koha kur Sako fitoi titullin si më e bukura e Shqipërisë.

Moderatorja është nënë e një vajze dhe prej vitesh vijon karrierën e suksesshme si moderatore sportive.