ShowBizzz

Gresa Hoti na prezanton me motrën bukuroshe

Modelja e njohur shqiptare, Gresa Hoti, përmes një InstaStory na ka prezantuar me motrën e saj, Brenda.

Brunete me flokë kaçurrela dhe me stil të veçantë ajo sot po feston ditëlindjen, shkruan ”Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Motrat Hoti janë kaq të ngjashme me njëra tjetrën teksa nuk mungojnë imazhe të shumta së bashku në Instagramit e saj.

Të dyja kanë pozuar kaq të lumtura dhe të bekuara krahë njëra tjetrës në një seri fotosh.

Shumë urime për Brenden!/Kosovarja/