Greta Koçi shtatzënë? Detaji që nxiti dyshimet

Fansat janë të bindur se Greta Koçi është shtatzënë. Së fundmi Greta ka qenë e ftuar në një dasmë, por veshja e saj ka ngjallur shumë kritika e mes tyre ka komente që thonë se ajo është shtatzënë.

Greta Koçi shtatzënë? Detaji që nxiti dyshimet

Greta u shfaq e veshur në dasmë me këmishë të gjerë, streçe dhe atlete duke shkaktuar mjaft komente që shkruanin se kjo veshje është e papërshtatshme për një event të tillë. Mirëpo të tjerë komentues tregojnë se këngëtarja është shtatzënë prandaj nuk mund të veshë fustane që do i tregonin barkun.

Disa nga komentet:

“E kuptojm qe je shtatzan moj Greta po tpakten nje fustan te lirshem”

“Ka vetem nje arsye kur nje femer vesh atlete ne dasem kur eshte shtatzane”

“Eshte shtazene sigurt prandaj esht vesh kshtu duket nuk do pun shum me kuptu”

Greta Koçi shtatzënë? Detaji që nxiti dyshimetRelated Articles

Back to top button