Greta Koçi zbulon të fshehtën: Jam martuar që katër vite

Këngtarja e mirënjohur e muzikës shqiptare ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj.

Greta së fundi ka bërë të ditur se është martuar tash e disa vite, shkruan “Kosovarja”.

Në njërin nga emisionet televizive, ajo u shpreh se është e lumtur me martesën dhe burri i saj nuk është figurë publike.

Tutje, shtoi se ai nuk është se edhe ka dëshirë të jetë pjesë e botës mediale, me ç’rast kjo edhe ka qenë arsyeja se përse e ka fshehur deri tashmë martesën.

E qëlluar, apo jo?/Kosovarja/

 Related Articles

Back to top button