ShowBizzz

I vuri vizën Ledrit dhe Sarës, flet Dafina: I kam respektuar, bënë të kundërtën për vëmendje

Dafina Zeqiri mori vëmendjen sot me veprimin e fundit ndaj Sarës dhe Ledrit, të cilët i hoqi nga lista e ndjekësve në Instagram. Fill pas këtij veprimi ajo ka postuar edhe një status ku shkruan se ka vendosur të mbyllë marrëdhëniet me njerëz që ajo i ka respektuar, ndërkohë ata kanë bërë të kundërtën për vëmendje.

“Kam vendosur tu bëj ‘unfollow’ dhe të mbyll marrëdhëniet me njerëz që unë, si Dafina, i kam respektuar. Ndërkohë, në këmbim ata kanë bërë të kundërtën për vëmendje. PIKË”, ka shkruar Dafina.

I vuri vizën Ledrit dhe Sarës, flet Dafina: I kam respektuar,

Gjithçka nisi kur Dafina dhe Ledri kishin përdorur të njëjtin varg në dy këngët e tyre të fundit. Kaq u desh dhe u tha se dyshja po i dërgonte mesazhe tjetrit me anë të këngëve. Ledri bëri dhe një koment që i shtoi thashethemet.

“T’i kom dhon krejt”– ishte komenti i Ledrit të cilin ai e fshiu.

Më vonë Dafina hoqi nga lista e ndjekësve si Ledrin, edhe partneren e tij Sarën.

I vuri vizën Ledrit dhe Sarës, flet Dafina: I kam respektuar,