ShowBizzz

Ish-banorja e Big Brother VIP në një lidhje dashurie me ish-in e Era Istrefit

Ka të reja nga jeta personale e ish-banores së Big Brother VIP Kosova, Mbresa.

“Prive” bën të ditur se Mbresa po shijon një lidhje të re dashurie dhe personi që i ka vjedhur zemrën nuk është i panjohur për showbiz-in shqiptar.

Ish-banorja e Big Brother VIP në një lidhje dashurie me ish-in e Era

Bëhet fjalë për ish-të dashurin e Era Istrefit, Faton Shoshin, njëkohësisht edhe ish-menaxheri i saj.

Prive ka sjell pamjet ku dyshja shihen bashkë dhe sipas raportimit, thuhet se çifti prej kohësh janë të pandarë nga njëri-tjetri.

Ish-banorja e Big Brother VIP në një lidhje dashurie me ish-in e Era