ShowBizzz

Ish e dashura e Don Xhon i jep fund martesës, çudit me mënyrën si e konfirmon ndarjen (VIDEO)

Ariana Lirey është një emër i njohur në showbizin shqiptar.

Modelja ruse u bë e ndjekur nga shqiptarët pas lidhjes së saj me Don Xhonin.

Ajo dhe reperi shqiptar u takuan në Dubai për ta vazhduar lidhjen për disa muaj e për ta përfunduar me mjaft zhurmë.

TS Poll - Loading poll ...

Por jeta sentimentale e Arianës nuk po ecën mirë ndonëse pas ndarjes nga Don Xhoni, zyrtarizoi lidhjen e re, e më pas u kurorëzua me martesë.

Me një veprim të fundit, modelja tregon se është ndarë përfundimisht nga bashkëshorti.

Këtë lajm Ariana e bëri të ditur duke hedhur unazën e fejesën në ujë, derisa po shëtiste me varkë.