ShowBizzz

Jeff Bezos i propozon të dashurës në superjahtin 500 milionë dollarësh

Miliarderi i Amazon, Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez u fotografuan të dashuruar në superjahtin e tij prej 500 milionë dollarësh në fundjavë në Festivalin e Filmit në Kanë gjatë odisesë së tyre mesdhetare.

Mirëpo ky udhëtim kishte një arsye të fortë.

Ata janë fejuar pas 5 vitesh së bashku. Lajmi konfirmohet për Page Six nga një burim i afërt i çiftit. Lauren, 53 vjeçe, është parë me një unazë gjigante diamanti në gishtin e saj të martesës.

TS Poll - Loading poll ...

E ndërsa të tjerë, flasin edhe për një martesë shumë shpejt.