Jennifer Lopez nxjerr videon pa filtra në Instagram, si duket në të vërtetë

Këngëtarja Jennifer Lopez ka publikuar një video pa filtra në Instagram duke i dhënë mundësi fansave që të shohin fytyrën e vërtetë të saj.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

“Pa filtra, siç jamn unë, e qeshur dhe e lumtur”, shkruan ajo në Instagram teksa kujton se është 54 vjeçe.


Related Articles

Back to top button