ShowBizzz

Jo vetëm “Këpucën e Artë” dhe titullin kampion, Myrto Uzuni mbrëmjen magjike e mbylli me një unazë, i propozoi në fushë të dashurës

Myrto Uzuni ka përjetuar mbrëmjen e djeshme një natë “ëndrrash”. Shënoi gol spektakolar në ndeshjen që i dhuroi Granadas edhe titullin kampion në La Liga 2, ndërsa fitoi edhe çmimin individual të “Këpucës së Artë”, pasi shkoi në kuotnë e 23 realizimeve sezonale.

Por jo vetëm kaq, sulmuesi i kombëtares mori edhe një “POO” nga e dashura e tij.

Pasi mbaroi ndeshja Uzuni menjëherë i propozoi të dashurës së tij, me këtë të fundit që nuk hezitoi aspak t’i thoshte “PO” propozimit të beratasit.

TS Poll - Loading poll ...

Në këtë mënyrë Uzuni mbyll një natë të paharrueshme në Spanjë, ndërsa pritet të jetë më i motivuar se kurrë me fanelën e kombëtares për dy sfidat me Moldavinë dhe Ishujt Faroe.