Johnny Depp rikthehet me projekte të reja në botën e kinematografisë

Aktori ishte në Festivalin e Filmit në Kanë për prezantimin e filmit “Jeanne du Barry”, në të cilin luan mbretin Louis XV. Një vit më parë Deep ishte në mesin e stuhisë për padinë kundër Amber Heard dhe rikthimi në punë dukej shumë larg, por mesa duket ai dëshiron të rikthehet në krye tani përsëri dhe të marrë atë që i takon.

Jashtë premierës në Kanë të “Jeanne du Barry”, fansat kërkuan autografe dhe shenja ku lexonin “Viva Johnny!” Në rrjetet sociale pritja ka qenë më e tensionuar. Mbështetësit e Heard u mblodhën rreth hashtagut #CannesYouNot, duke argumentuar se Kana, e cila është kritikuar për mirëseardhjen e burrave të akuzuar për sjellje të pahijshme, nuk duhet të kishte ftuar Depp.

Një burim i afërt me Johnny Depp tha për TMZ se aktori është serioz për t’u rikthyer në studio dhe për t’iu rikthyer xhirimeve. Faqja e internetit raportoi se ylli i “Pirates of the Caribbean” nuk doli për festë pas Festivalit të Filmit në Kanë.

Sipas raportimeve të TMZ, Depp nuk pranoi të shkonte në festat ku ishte ftuar pas ceremonisë, e gjithë kjo për të qenë në rregull të nesërmen që do të merrte pjesë në media, burimi konfirmoi se Johnny ka eksperimentuar mbi një evolucion për sa i përket prioritizimit të shëndetit dhe pushimit të tij.TS Poll - Loading poll ...

Related Articles

Back to top button