ShowBizzz

Jonida Vokshi në top formë edhe pas lindjes

Jonida Vokshi ka pak muaj që u bë nënë për herë të dytë.

Jonida dje publikoi një foto në Instagram me një fustan tejet elegant dhe tërheqës.

Menjëherë pas publikimit, bukuroshja morri me mijëra shikime dhe komente pozitive mbi linjat e trupit që po i mban në top formë.

Ani pse ajo është nënë e dy fëmijëve simpatik, shkruan Kosovarja.

Si duket Jonida po kujdes mjaftë mirë për veten, shikoni edhe ju!