Katër dashuritë e dështuara të Bleros, ja cilat janë

Blero Muharremi është këngëtari i njohur kosovar, që për vite me radhë ka prezantuar shumë hite.

Ai, përherë ka treguar se e do muzikën dhe se për të ajo është prioriteti i tij.

Por, jo vetëm kënga e ka vënë në qendër të vëmendjes gjatë viteve në skenë, shkruan “Kosovarja”.

Jeta private e Bleros ka qenë një “tornado”. Nora, Teuta, Afrona dhe së fundi e dashura misterioze e kanë bërë jetën e tij private pre të medias.

Po thuhet se Blero është ndarë edhe nga e dashura e fundi.Related Articles

Back to top button