ShowBizzz

Katër javë pasi lindi, Fifi ka diçka për të thënë

Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi u bënë prindër të një djali.

Katër javë më parë erdhi në botë vogëlushi i këngëtares, Theo.

Dhe këto katër javë ishin të pabesueshme për këngëtaren.

Ajo është shprehur kështu në një fotografi më djalin e saj: Nuk po muj me besu qe i bom 4 jave bashke Theo. Ti je dashnia Bir.