ShowBizzz

Kë po e thumbon producenti kosovar: “Spo dini a me bo kangë, a me bo skandale”

Producenti i njohur kosovar Bini Nebihu, me postimin e fundit duket se ka thumbuar disa nga artistët shqiptar.

Ky postim i tij erdhi pasi sipas tij, disa artistë po kanë frikë dhe nuk po dinë a të sjellin këngë apo të marrin vëmendje me skandale.

“Ju ka hi tuta spo din a me bo kange a me bo skandale, mos u tutni more vazhdone Karieren qka jeni shukat kshtu hajde ma gjall hejj #Lui i ka punt e veta”, shkroi Nebihu duke e shoqëruar me emoji duke qeshur me lot.

TS Poll - Loading poll ...