Kim Kardashian shfaqet me një çantë 100 mijë euro

Kim Kardashian dhe vajza e saj North West udhëtuan për në Japoni.

Pas kthimit në SHBA ato u larguan me avionin e tyre privat prej 150 milionë dollarësh duke mbajtur çanta të shtrenjta të stilistëve, sipas Daily Mail.

Bukuroshja mbante një çantë krokodili Birkin, e cila vlerësohet të jetë me vlerë midis 60,000 dhe mbi 100,000 euro, ndërsa North mbante çantën shumë të kërkuar të Louis Vuitton Takashi Murakami Cherry Duffle, e cila është thuhet se vlen rreth 7900 euro.

North, më e madhja nga katër fëmijët, u ngjit pas nënës së saj që nga momenti kur ato zbritën nga avioni, përmes aeroportit, derisa arritën në makinën e pritjes.

Gjatë vizitës së tyre në Japoni, themeluesja e Skims bëri shoping, duke përfshirë një vizitë në Chanel, ku mori një çantë rozë Chanel që shitet për 8650 euro.

Image
Kim KardashianRelated Articles

Back to top button