ShowBizzz

Kim Kardashian tregon çfarë tipare duhet të kesh për të qenë partneri i saj

Episodi i parë i “The Kardashians” në Hulu na ka zbuluar, ndër të tjera, mjaft detaje nga jeta personale e Kim, e cila pranoi se është në kërkim të dashurisë.

Miliarderja ndau edhe një listë me të gjitha tiparet apo karakteristikat që ajo po kërkon tek partneri i saj i ardhshëm.

TS Poll - Loading poll ...

Sipas saj janë tiparet e mashkullit të saj ideal, ku përfshihen disa cilësi fizike dhe mbi të gjitha, shumë cilësi të personalitetit.

“Numri një, më mbro. Numri dy, lufto për mua. Numri tre, higjienë e mirë. Të ketë durim, i suksesshëm, mirëkuptues dhe “vërtet i lumtur për mua” janë gjithashtu tipare thelbësore të karakterit’- u shpreh Kim, e cila po ashtu tha se një tipar mjaft përcaktues dhe ajo që e ve re gjithnjë tek një mashkull janë edhe dhëmbët.