ShowBizzz

Klea Huta ka vetëm një “merak” për dasmën e saj me Elgit Dodën

Klea dhe Elgiti kanë vendosur të martohen në muajin Qershor në një nga vendet e Jugut të Shqipërisë dhe përgatitjet kanë nisur.

Meraku që ka Klea, me siguri do të gjejnë veten shumë vajza dhe bëhet fjalë për kërcimet në çift.

TS Poll - Loading poll ...

Klea ka ndarë një video në “instastory” ku tregohen disa incidente që kanë ndodhur mes çifteve duke kërcyer në dasmat e tyre. Duke zgjedhur kështu që këtë merak të saj, ta kthejë në “meme”.

”Ne në dasmën tonë”- shkruan Klea teksa i bën tag edhe Elgitit.