ShowBizzz

Konfirmohet lidhja, Keisi Medini dhe DJ Geek çifti më i ri i showbizit

Keisi Medini dhe DJ Geek janë çifti më i ri i showbizit. Një foto e tyre ku dukeshin shumë të afërt më një diskotekë në Prishtinë, bëri të përflitej se dyshja në fjalë kanë nisur të njihen.

Konfirmohet lidhja, Keisi Medini dhe DJ Geek çifti më i ri i

Së fundmi këto thashetheme janë konfirmuar nga Prive, të cilët kanë zbuluar se Keisi ka qëndruar për më shumë se një javë në Prishtinë dhe arsyeja kuptohet.

Dyshja gjithashtu ndiqen edhe në Instagram.

Kjo romancë për Dj Geek vjen vetëm pak kohë pasi i dha fund lidhjes së tij shumëvjeçare me Dafina Zeqirin.

Konfirmohet lidhja, Keisi Medini dhe DJ Geek çifti më i ri i