Kush po gabon me Ylli Limanin dhe Dafina Zeqirin

Së fundi Ylli Limani dhe Dafina Zeqiri janë treguar shumë të afër më publikun. Ata kanë përgatitur një këngë se bashku.

Kënga e titulluar “Kaje” përcjell një mesazh për një dashuri të gabuar.

Fansat e tyre kanë aluduar se dyshja artistike, janë bazuar edhe tek jeta private për të sjell ketë tekst të këngës.

View this post on Instagram

TS Poll - Loading poll ...

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

 

Megjithatë përmes një video e shkurtër disa sekonda, ka rrëmbyer mijëra shikime dhe komente pozitve, shkruan “Kosovarja”.Related Articles

Back to top button