ShowBizzz

Learta e ngritë fustanin që ta tregoj këtë pjesë të trupit

Reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, Learta, prej vitesh zë vend në shtypin rozë.

Komentet për këngëtaren që karrierën e ka vënë në pauzë, janë të shumta dhe të çdo ditshme.

Learta më shumë “dhez” me foto në Instagram, sesa me çdo tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Asaj i rri mirë ngjyra e kuqe, e në këtë foto me fustan të kësaj ngjyre, Learta po shkëlqen.

E ka ngritur pak fustanin, për ti dalë në pah edhe këmba.

Epo, pa nxjerr diçka më shumë, nuk bën!