ShowBizzz

Lorenc Hasrama prezanton për herë të parë të dashurën

Lorenc Hasrama ka treguar prej kohësh se është i lidhur dhe shumë i lumtur. E pas kësaj deklarate ka ardhur dhe koha ta prezantojë me publikun vajzën që i ka vjedhur zemrën.

Këngëtari ka postuar një foto me vajzën në fjalë duke i treguar portretin, por jo emrin. Dyshja duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Lorenc Hasrama prezanton për herë të parë të

Në një intervistë, Lorenc bëri edhe një deklaratë shumë romantike.

“Muzika dhe dashuria… Dashuria për muzikën dhe për person… Unë luaj vendit për gjërat që dua, për karrierën time, për njerëzit e mi. Luaj për çdo gjë që ka vlerë në jetën time.”-tha ai.