ShowBizzz

Lori Kaçka sot feston ditëlindjen e 39- të 

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Lori Kaçka, sot ka arsye për të festuar.

Artistja e këngës popullore feston ditëlindjen e 39-të, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Në këtë ditë të veçantë ajo pranoj urime speciale nga familjarë dhe miq të ngushtë.

Së fundmi, ajo po e shijon suksesin e këngës “Du me t’pa”./Kosovarja/