Lorik Cana i del në mbrojtje Rita Orës

Rita Ora ka qenë shumë e kritikuar në rrjete sociale që pas performancës së saj në Hungari, ku mbajti flamur serb.

Sulmet ndaj Ritës nuk kanë pushuar dhe komentet në fotot e saj janë të shumta.

Mes kësaj situate, ish-futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Lorik Cana i ka dalë në mbrojtje.Related Articles

Back to top button