Luana Vjollca me pushime në Mykonos të Greqisë

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, duket se po shijon disa ditë pushimi.

Ylli i famshëm si destinacion të këtyre pushimeve ka zgjedhur Mykonos në Greqi, ndonëse ka qenë disa herë në këtë vend luksoz.

E njëjta ka shpërndarë disa imazhe në Instagram, me anë të të cilave ka marrë vëmendje të madhe.

Biondja ka zgjedhur një fustan të thjeshtë ngjyrë krem duke theksuar linjat atraktive trupore.

“Fustani i preferuar”, ka shkruar ajo.

Komplimentet ndërkohë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit në pjesën për komente.

Artistja e njohur është në përgatitje të një ‘reality shoë’, i cili vjen për herë të parë në Shqipëri.Related Articles

Back to top button