Luana Vjollca po provokon me poza nga pushime

Luana Vjiollca së fundmi u përfol për emisionin e ri që po sjell në treg.

Gjithashtu ka pak ditë që ka publikuar bashkpunimin e fundit.

Ajo ka filluar pushimet e saj në Itali, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja dhe njëheri këngëtarja ka postuar foto ne Instagram, një foto tërheqëse dhe provokative, duket se po i shijon pushimet.Related Articles

Back to top button