ShowBizzz

Luana Vjollca shëtit Australinë me veturën luksoze Lamborghini

Moderatorja e mirënjohur, Luana Vjollca, ka disa ditë që është bërë me veturë të re.

Së fundmi, ajo ka udhëtuar drejt Australisë prej ku po poston imazhe në rrjetet sociale, shkruan ”Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Ajo ka pozuar duke e shëtitur Australinë me veturën e saj luksoze, Lamborghini.

Vjollca dukej në top formë në poza mjaftë provokuese ndërsa, pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive./Kosovarja/