ShowBizzz

Luizi ‘nis’ muajin e mjaltit në Korçë

Këngëtari i shumëpëlqyer nga publiku Luiz Ejlli është bërë pjesë e filmit në “Kuadër të Dashurisë” ku në rolet kryesore do jetë ai dhe Olta Gixhari.

Tanimë janë zbuluar edhe disa emra të tjerë të cilët do marrin pjesë.

Ishte Luizi ai i cili publikoi një foto në Instastory me ekipin ku prezentë janë edhe emra të njohur si Luan Jaha, Ylber Bardhi..

“Muaj mjalti në Korçë” shkroi krahas postimit, ku pranë tij gjendet e dashura, Kiara Tito.