Me bikini e linja perfekte, Claudia Schiffer “e djeg” festën e ditëlindjes në Greqi (VIDEO)

Aktorja me famë botërore, Claudia Schiffer ka zgjedhur Greqinë për të kaluar një pjesë të pushimeve verore,si dhe për të festuar ditëlindjen.

Modelja e njohur, e cila numëron miliona ndjekës, ka festuar ditëlindjen e saj të 53-të në një vilë luksoze, e cila është dekoruar enkas për të.

Ajo ka ndarë disa foto e video nga festa, ku shihet e veshur me rroba banjo, me një fluturnë dorë dhe gjithashtu e buzëqeshur, ndrësa bien në sy linjat përfekte të trupit. Në këto video modelja ka  marrë pëlqime dhe urime të shumta.

Video e marrë nga: instagram.com/claudiaschiffer


Related Articles

Back to top button