ShowBizzz

Me këtë veshje nuk e keni ju ka rastisur ta shihni Yllka Kuqin

Këngëtarja ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit.

Në storie në Instagram, ka publikuar një imazh me veshje ndryshe nga të cilat jemi mësuar ta shohim, e që janë elegante.

Yllka, shihet e veshur me xhinse dhe ka zbuluar barkun nga bluza e shkurtër të cilën ka zgjedhur ta vesh.

ImageYllka Kuqi

Me një ndryshim në dukje, artistja padyshim se duket bukur.