ShowBizzz

Me këtë veshje nuk iu ka ra ta shihni Yllka Kuqin

Këngëtarja ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit.

Në storie në Instagram, ka publikuar një imazh me veshje ndryshe nga të cilat jemi mësuar ta shohim, e që janë elegante, shkruan “Kosovarja”.

Yllka, shihet e veshur me xhinse dhe ka zbuluar barkun nga bluza e shkurtër të cilën ka zgjedhur ta vesh.

TS Poll - Loading poll ...

Me një ndryshim në dukje, artistja padyshim se duket bukur.

Pajtohen?/Kosovarja/